تولید آیفون ۱۴ آغاز شد

Post Main

سری آیفون ۱۴ قرار است تا ماه سپتامبر عرضه شود، اما گفته می‌شود در حال حاضر اولین دستگاه‌های آن در حال تولید هستند.

این مطلب توسط وب سایت تایوانی United Daily News گزارش شده است. به گفته این وبسایت: آیفون ۱۴ وارد مرحله تولید آزمایشی شده است. این اولین فاز تولید است که در آن تنها تعداد کمی گوشی ساخته خواهد شد تا به اپل امکان شناسایی مشکلات و بهینه‌سازی کارایی آنها قبل از شروع تولید انبوه را بدهد.

آخرین اخبار

در این گزارش چیزی در مورد اینکه که آیا همه مدل های آیفون ۱۴ وارد مرحله تست شده اند یا فقط چند مدل؟ چیزی گفته نشده است. اما ۹to5Mac گزارش می‌دهد که زمانبندی مطابق با روال سال‌های گذشته است.این مساله نشان می‌دهد که اپل تاکنون در مسیر درستی قرار گرفته است. بنابراین در حالی که احتمال تاخیر در عرضه آن است، بعید به نظر می‌رسد که عرضه آیفون ۱۴ با تاخیر مواجه شود.

این گزارش همچنین حاکی از آن است که Luxshare (یک شرکت چینی) آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس را تولید خواهد کرد. در حالی که فاکسکان (طبق معمول) مسئولیت ساخت مدل‌های پرو را بر عهده خواهد داشت (یعنی آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس).

حتی اگر با احتیاط لازم، این گزارش را در نظر بگیریم، دلیلی برای شک کردن در آن نداریم. به خصوص که زمان عرضه آن با شروع عادی تولید نیز همزمان است.

اگر فرآیند تولید شروع شده باشد، احتمالاً به این معنی است که طراحی این گوشی‌ هوشمند کامل شده است. با توجه به اینکه مدل گوشی در حال حاضر ساخته می‌شود، به همین دلیل از این به بعد ما اخبار بیشتری، در مورد این گوشی خواهیم شنوید.

تولید آیفون ۱۴، ترکیبی از جدید و قدیمی

طرح نهایی چگونه به نظر می‌رسد؟ در حالی که هنوز هیچ دلیل قطعی نداریم، شایعات حاکی از آن است که آیفون ۱۴ پرو و ​​آیفون ۱۴ پرو مکس کاملاً متفاوت از مدل‌های قبلی خود خواهند بود. به جای یکی، یک یا چند بریدگی برای Face ID و دوربین سلفی خواهند داشت.

با این حال، دو مدل ارزان‌تر باید تا حد زیادی طراحی آیفون ۱۳ را حفظ کنند. بنابراین اگر نمی‌خواهید بریدگی در آیفون بعدی خود داشته باشید، احتمالاً باید پول زیادی خرج کنید.

با توجه به اینکه تاکنون تنها چند مدل در حال تولید بوده است، حدس می‌زنیم آنها آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ مکس باشد. زیرا قرار است تغییرات کمتری ایجاد شود، اما این حدس و گمان محض است. ممکن است که هر چهار گوشی هوشمند آینده در حال حاضر تولید شوند.

مطالبی که شاید به خواندن آن ها علاقه مند باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *