اپل در ۸ مارس، زمستان را بهاری می‌کند!

Post Main
4 / 5 ( 1 امتیاز )

سالهاست که با رسیدن فصل بهار، شرکتِ اپل در 8 مارس اقدام به برگزاری رویدادی می‌کند. رویدادی که برای بسیاری جذاب است و از محصولات تازه اپل ...

سالهاست که با رسیدن فصل بهار، شرکتِ اپل در ۸ مارس اقدام به برگزاری رویدادی می‌کند. رویدادی که برای بسیاری جذاب است و پس از آن است که محصولات تازه اپل وارد بازار می‌شود. برای سال ۲۰۲۲ نمی‌توان به دنبال یک شگفتی از اپل بود. با این وجود اگر به این نتیجه برسیم که اپل رویدادی بهاری را برگزار نمی‌کند، چه تاریخی را باید برای آن در نظر بگیریم.

آخرین اخبار

۸ مارس واقعیت یا گمانه‌زنی

آنچه که از گوشه و کنار درباره رویداد بهار اپل به گوش می‌رسد، برگزاری آن در ۸ مارس است. مارک گورمن به عنوان فردی که جز برجسته‌ترین افراد در اپل است و بر برنامه‌های این شرکت نظارت می‌کند. او را می‌توان جزیی از کسانی دانست که از تاریخ رویداد آگاه است. با اینکه روز به روز بر گستره‌ی این شایعات افزوده می‌شود اما سه ماهه اولِ سال ۲۰۲۲، زمانی است که همه روی آن توافق دارند. مارک گورمن هم با اشاره به این رویداد گفته است، شاید این گردهمایی به زودی از راه برسد.

رویداد
رویداد ۸ مارس

به گفته‌ی آگاهان، شرکت اپل در تاریخ ۸ مارس از یک گوشی ارزان قیمت و یک آیپد بروز شده رونمایی می‌کند. فعالان بازار می‌گویند امسال یک سال پر فروش برای اپل خواهد بود.

اگر بودجه‌ی کمی دارید و به دنبال خرید یک آیفون هستید، اپل آیفون SE را برای شما ارائه خواهد کرد. این گوشی از فن‌آوری G5 برای دانلود و مرور سریعتر بهره می‌برد. پردازنده A15 نیز برای این آیفون در نظر گرفته شده است. از این گوشیِ آیفون جدید، نباید انتظار آنچنانی داشت. تاچ آیدی و همچنین طراحی چانه و پیشانی که از آیفون ۸ به این سو وجود داشت، در این گوشی نیز وجود دارد. هر چند پیش‌بینی می‌شود دوربین و باتری بروزآوری بشوند و عمر باتری هم افزایش یابد.

آیپد ایر

گورمن این نکته را نیز بیان کرده است که اپل قرار است آیپد جدیدی را به بازار بفرستد. اما هیچ چیز درباره مدل آن نگفت. منابع خبری گفته بوده‌اند که این یک آیپد ایر جدید است. این آیپد دارای G5 و پردازنده‌ی A15 است. دوربین جلوی این آیپد نیز ارتقا یافته است.

مطالبی که شاید به خواندن آن ها علاقه مند باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *