مشتریان عزیز، بخاطر بروزرسانی زیر ساخت سایت تا اطلاع ثانوی لطفا برای خرید محصولات با شماره 22858259-021 و 09051810140 تماس بگیرید

توییتر از پادکست‌ها پشتیبانی می‌کند؟

Post Main

جین مانچون ونگ، سرنخ‌هایی از یکی از ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز در پادکست برای توییتر کشف کرد و آن ایجاد یک بخش جدید برای توئیتر است.

جین مانچون ونگ، هکر کهنه‌کار اسرار توییتر، دوباره دست به کار شد و سرنخ‌هایی از یکی دیگر از ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیز در توییتر کشف کرد. ونگ مرتباً در کدهای توییتر کاوش می‌کند و اکنون سرنخ‌هایی از ایجاد یک بخش جدید برای پادکست پیدا کرده است.

آخرین اخبار

به نظر می‌رسد توییتر با تمایل داشتن به محتوای صوتی در Spaces، با خریدن اپلیکیشن پادکست Breaker، می‌خواهد فراتر از این‌ها پیش برود. هنوز کاملا مشخص نیست که توییتر چه برنامه‌ای برای پادکست‌ ها دارد، اما این چیزی است که سازندگان و مصرف‌کنندگان به طور یکسان از آن استقبال خواهند کرد.

جین مانچون وانگ پس از کاوش فراوان در کدهای برنامه نویسی توییتر، تصویری از یافته‌های خود را در توییتی به اشتراک گذاشت. این نماد یک میکروفون را در نوار Navigation نشان می‌دهد که می‌تواند برای دسترسی به بخش پادکست‌ های منتشر نشده استفاده شود.

پادکست توییتر
جین منچون وانگ هکر هنگ کنگی

بدون متن بودن پادکست کمی کسل کننده به نظر می‌رسد، اما هنگامی که این ویژگی توئیتر برای همه باز شود، یک افزونه هیجان انگیز برای این پلتفرم باشد.

راه‌های مختلفی وجود دارد که توییتر می‌تواند از این ویژگی استفاده کند. پادکست می‌تواند برای محتوای خاصی استفاده شود. این موصوع به نوبه خود می‌تواند برای افزایش درآمد استفاده شود، چه از طریق تبلیغات یا از طریق اشتراک‌گذاری. همچنین گزینه‌ای برای ایجاد پادکست‌ برای کاربران توییتر در استفاده از این پلتفرم وجود دارد.

لازم به ذکر است که می‌توان از آن به‌عنوان افزونه فضای توییتر نیز استفاده کرد و آنرا از قبل به‌عنوان پادکست ذخیره کرد. البته همه این موارد را ما حدس می‌زنیم. ما فقط می‌توانیم منتظر بمانیم و ببینیم که اوضاع چگونه پیش می‌رود.

در حالی که می‌توان گفت که طرفداران پادکست در انتخاب کردن زیاد دستشان باز نیست، وقتی نوبت به یک افزونه جدید می‌رسد، چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

 اولا، آیا هنوز پادکست‌ها طرفداران زیادی در توییتر دارد؟ 

دوم، همیشه باید استفاده از روش‌های جدید انتشار و توزیع محتوا مورد استقبال طرفدارانش قرار گیرد تا بتوان آن روش را موفق دانست.

مطالبی که شاید به خواندن آن ها علاقه مند باشید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *